Önyüklemeyi Sonlandır
  0 (312) 419 42 43

KONEV’İN 23. GELENEKSEL KONYALILAR İFTAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

1996 YILINDA KURULAN VE KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA ARALIKSIZ HER YIL ANKARA’DAKİ HEMŞERİLERİMİZLE BİRLİKTE İFTAR BULUŞMALARI DÜZENLEYEN KONEV, GELENEKSELLEŞEN İFTAR BULUŞMALARININ BU YIL 23. SÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİ.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE KONYA MİLLETVEKİLİ SN AHMET SORGUN, KONYA MİLLETVEKİLİ SN ZİYA ALTUNYALDIZ, KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN UĞUR İBRAHİM ALTAY, VALİLERİMİZ, MÜSTEŞARLARIMIZ, GENEL MÜDÜRLERİMİZ, YÜKSEK YARGI ORGANLARIMIZIN BAŞKAN VE ÜYELERİ, ÖĞRETİM ÜYELERİMİZ, STK MENSUPLARI İLE ÇOK SAYIDA HEMŞERİMİZ VE KONUKLARIMIZDAN OLUŞAN YOĞUN BİR DAVETLİ GRUBUNUN KATILDIĞI İFTAR BULUŞMASI, KOCATEPE CAMİİ MÜEZZİNLERİNDEN İBRAHİM ÇAKILLI’NIN KURAN-I KERİM TİLAVETİ VE EZANI İLE BAŞLADI.

ORUCUN AÇILMASI VE İFTARIN AKABİNDE YAPILAN YEMEK DUASINDAN SONRA, KONEV BAŞKANI VALİ HAKKI TEKE BİR AÇILIŞ KONUŞMASI YAPTI. VALİ TEKE KONUŞMASINDA VAKFIN EĞİTİM VE SOSYAL FAALİYETLERİ HAKKINDA KISA BİLGİ VERDİKTEN SONRA BÜTÜN KONYALILARIN KONEV’E www.konev.org.tr İSİMLİ İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN ÜYE OLMALARINI VE “KONEV KART” SAHİBİ OLMALARINI ÖZELLİKLE VURGULADI. ÜYELERİMİZİN KONEV KART İLE HEM KONEV SOSYAL TESİSLERİNDEN %25’E VARAN İNDİRİMLERLE YARARLANABİLECEKLERİNİ HEMDE ANLAŞMA SAĞLANAN BİRÇOK KURUM VE KURULUŞUN ÜRÜN VE HİZMETLERİNDEN İNDİRİMLİ OLARAK YARARLANABİLECEKLERİNİ BELİRTTİ. BU FAALİYETTEN ELDE EDİLEN GELİRİN TAMAMEN KONEV EĞİTİM HESABINDA DEĞERLENDİRİLECEĞİNİ DE İLAVE ETTİ.

KONEV’İN HERGEÇEN GÜN NİTELİK VE NİCELİK İTİBARIYLE DAHA BÜYÜYÜP GÜÇLENDİĞİNİ VE ETKİNLİĞİNİN ARTTIĞINI ANCAK BUNU YETERLİ GÖRMEDİKLERİNİ İFADE EDEN VALİ TEKE, TERFİ SIRASI GELMİŞ VE BEKLEMEDE OLAN BİRÇOK KONYALI BAŞARILI BÜROKRATIN ÖNÜNÜN AÇILMASI GEREKTİĞİNİ DE ÖZELLİKLE VURGULADI.

DAHA SONRA SIRASIYLA KONYA MV ZİYA ALTUNYALDIZ, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY VE AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE KONYA MV AHMET SORGUN KISA BİRER SELAMLAMA KONUŞMASI YAPTILAR.

KILINAN NAMAZ VE DOLU DOLU VE SAMİMİ BİR ORTAMDA YAPILAN ÇAY SOHBETLERİNDEN SONRA İFTAR BULUŞMASINA KATILANLAR  EN KISA ZAMANDA TEKRAR BULUŞMAK ARZUSUYLA MUTLU VE HUZURLU BİR ŞEKİLDE TOPLANTIDAN AYRILDILAR. KONEV 

NOT: İFTAR BULUŞMAMIZLA İLGİLİ DİĞER FOTOĞRAFLARI FOTO GALERİ BÖLÜMÜMÜZDE GÖREBİLİRSİNİZ.

 

İzmir 2 Caddesi No.44/8 Kızılay Çankaya / ANKARA

Çalışma Saatleri
 • Pzt - Cuma :
  10.00 - 16.00
 • Cmt :
  11.00 - 17.00
 • Pazar :
  Kapalı
 • Resmi Tatiller :
  Kapalı
Üyemiz Olun
Bizi Arayın
0 (312) 419 42 43
Bize Sosyal Medyadan ulaşın