Önyüklemeyi Sonlandır
  0 (312) 419 42 43

KONEV’DEN SOSYAL TESİS ATAĞI

Konya Eğitim ve Kültür Vakfı (KONEV) Başkanı Hakkı Teke, vakıf olarak amaçlarının Konya ve ilçelerinde yaşayan insanların eğitim, kültür, sağlık meseleleriyle ilgilenerek sosyal yardımda bulunmak, olduğunu söyledi.

A+A-

 Konya Eğitim ve Kültür Vakfı (KONEV) Başkanı Hakkı Teke, vakıf olarak amaçlarının Konya ve ilçelerinde yaşayan insanların eğitim, kültür, sağlık meseleleriyle ilgilenerek sosyal yardımda bulunmak, bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamak ve gelişmesini sağlamak olduğunu ifade etti. Teke, “Ankara’da Çankaya Water Park’ta sosyal tesislerimiz hizmete girdi” dedi.

 Mehmet Günnar

Konya Eğitim ve Kültür Vakfı (KONEV) Başkanı ve Merkez Valisi Hakkı Teke, Konya’nın Sesi İmtiyaz Sahibi Celalettin Boyalı’yı ziyaret etti. Ziyaret sırasında KONEV hakkında bilgiler veren Teke, amaçlarının Konya ve ilçelerinde yaşayan insanların eğitim, kültür ve sağlık meseleleriyle ilgilenerek sosyal yardımda bulunmak, bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamak ve gelişmesini sağlamak olduğunu ifade etti. Yetenekli ve başarılı olup da ekonomik durumu iyi olmadığı için okuyamayan gençlere yardım ettiklerini ifade eden Teke, “Vakıf olarak aynı gayeyi güden hemşerilerimizle Konya sınırları ve dışında müştereken eğitim kurumları açmak istiyoruz. Ülkemizin ve Konya’nın kalkınması ve gelişmesi için teknolojik araştırmaları desteklemeye çalışıyoruz. Konya ve ilçeleri tarihi harsı ve sanat eserleri hakkında yapılacak araştırma ve incelemeleri destekliyor, Konyalılarla müştereken yapılan kültür ve sanat faaliyetlerine katılıyor ve gereken desteği sağlıyoruz” dedi.

Çankaya Water Park

Bu yardımların artarak devam edebilmesi için maddi olarak bir güce sahip olunması gerektiğini anrlatan Teke, “Ankara’da Çankaya Water Park’ta sosyal tesislerimiz hizmete girdi. Burada 2 kır kıraathanesi ve 2 de kır lokantamız bulunmakta. Sosyal tesislerimizde üyelerimize birçok kolaylık ve indirim yapıyoruz. Hem vakfımızın amaçlarını gerçekleştirmek için, hem de Konyalının Ankara’daki buluşma adresi olsun dileğiyle bütün Konyalılardan sosyal tesisimize ve vakfımıza bekliyoruz” diye konuştu. 


 

İzmir 2 Caddesi No.44/8 Kızılay Çankaya / ANKARA

Çalışma Saatleri
 • Pzt - Cuma :
  10.00 - 16.00
 • Cmt :
  11.00 - 17.00
 • Pazar :
  Kapalı
 • Resmi Tatiller :
  Kapalı
Üyemiz Olun
Bizi Arayın
0 (312) 419 42 43
Bize Sosyal Medyadan ulaşın