Önyüklemeyi Sonlandır
  0 (312) 419 42 43

MUHTEŞEM TANIŞMA, BİRLİK, BERABERLİK TOPLANTISI.

KONEV’İN HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ ANKARA BULUŞMALARI, BU YIL YENİ SEÇİLEN MİLLETVEKİLLERİMİZ, YENİ ATANAN BAKANLARIMIZ, BAKAN YARDIMCILARIMIZ VE ÇEŞİTLİ ÜST GÖREVLERE ATANAN HEMŞERİLERİMİZ İLE KONEV KURUCULAR KURULU ÜYELERİ, ONUR KURULU ÜYELERİ, İSTANBUL VE KONYADA Kİ KARDEŞ VAKIF - DERNEK YÖNETİCİLERİNİ BİR ARAYA  GETİRMEK VE TANIŞTIRMAK AMACIYLA “TANIŞMA, BİRLİK BERABERLİK TOPLANTISI” ADIYLA YAPILDI.

SUNUCULUĞUNU BURSİYERLERİMİZDEN REYHAN BÜYÜKÖZKAN’IN YAPTIĞI, BURSİYERİMİZ SÜMEYRA TUNÇ İLE MEZUNLARIMIZDAN STAJİYER HAKİM HAKAN KOÇAK’IN KONEV HAKKINDA KISA BİLGİLER VEREN KONUŞMALARINDAN SONRA, KONEV GENEL BAŞKANI VALİ HAKKI TEKE’IN AÇILIŞ KONUŞMASI İLE BAŞLAYAN TOPLANTI, AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI LEYLA ŞAHİN USTA’NIN KONUŞMASI İLE DEVAM ETTİ. DAHA SONRA SIRASIYLA SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKAN YARDIMCIMIZ VE ONUR KURULU ÜYEMİZ HASAN BÜYÜKDEDE, ASELSAN GENEL MD YRD VE BİLİM, TEKNOLOJİ KURULU ÜYESİ PROF DR MEHMET ÇELİK, KONYA MİLLETVEKİLLERİ AHMET SORGUN, TAHİR AKYÜREK, HACI AHMET ÖZDEMİR VE KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY BİRER KONUŞMASI YAPTILAR.

MUHTEŞEM BİR KATILIMLA BAŞLAYIP YOĞUN BİR İÇERİKLE DEVAM EDEN TANIŞMA TOPLANTIMIZ BAZI KATILIMCILARIMIZIN DİLEK VE TEMENNİLERİNİ DE DİLE GETİRMELERİNDEN SONRA, BU TOPLANTILARIN BENZERLERİNİN KONYA VE İSTANBUL’DA DA YAPILMASI TEMENNİSİ VE KARARIYLA SONA ERDİ.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

TOPLANTIMIZA, BULUNDUKLARI GÖREVLERE YENİ SEÇİLEN VEYA ATANAN HEMŞERİLERİMİZ İLE KONEV KURUCULAR KURULU, ONUR KURULU ÜYELERİ, İSTANBUL VE KONYA’DA BULUNAN BAZI KARDEŞ DERNEKLERİN YÖNETİCİLERİ DAVET EDİLMİŞLERDİR.

AYRICA KONYA’DA YAYINLANAN İSTİSNASIZ BÜTÜN GÜNLÜK GAZETELER İLE YEREL TV’LERİN GENEL YAYIN YÖNETMENLERİ DE TOPLANTIMIZA DAVET EDİLMİŞLERDİR.

İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE HEPSİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZİN KATILIMI İLE DAHA BÜYÜK VE GENİŞ KATILIMLI BİR TOPLANTI DAHA YAPIP, HEMŞERİLERİMİZLE BİR ARAYA GELECEĞİZ. KONEV

NOT: TOPLANTIMIZLA İLGİLİ DİĞER FOTOĞRAFLARI, FOTOĞRAF GALERİMİZDE GÖREBİLİRSİNİZ.


 

İzmir 2 Caddesi No.44/8 Kızılay Çankaya / ANKARA

Çalışma Saatleri
 • Pzt - Cuma :
  10.00 - 16.00
 • Cmt :
  11.00 - 17.00
 • Pazar :
  Kapalı
 • Resmi Tatiller :
  Kapalı
Üyemiz Olun
Bizi Arayın
0 (312) 419 42 43
Bize Sosyal Medyadan ulaşın