Önyüklemeyi Sonlandır
  0 (312) 419 42 43

KONYA EĞİTİM KÜLTÜR VE SAĞLIK VAKFININ 2019 YILI OLAGAN KURUCULAR KURULU TOPLANTISI 21.04 2019 PAZAR GÜNÜ KONEV GENEL MERKEZİNDE YAPILDI.

DİVAN BAŞKANLIĞINI KK ÜYEMİZ, E.MEB BAKAN YARDIMCISI KONYA MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN ORHAN ERDEM’İN YAPTIĞI TOPLANTI BÜYÜK BİR OLGUNLUK VE BERABERLİK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİ.

VAKIF BAŞKANI VALİ HAKKI TEKE FAALİYET RAPORUNU, DENETİM KURULU ÜYESİ M. SERTAÇ SAÇLI’DA DENETİM RAPORUNU OKUDU. BÜYÜK BİR İLGİ VE DİKKATLE DİNLENEN RAPORLAR AYRI AYIR OYBİRLİĞİ İLE İBRA EDİLDİKTEN SONRA, YÖNETİM KURULUNUN DİĞER TEKLİFLERİ ELE ALINDI VE HER BİRİ AYRI AYRI TETKİK EDİLDİKTEN SONRA OYLANARAK OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ.

VAKFIN YENİ YÖNETİMİ VALİ HAKKI TEKE BAŞKANLIĞINDA FEHMİ ÖZTAŞBAŞI, YAHYA ERECEKLER, ÖZBER DUVARCI VE ALİ ALPER SEVİL OLARAK OYBİRLİĞİ İLE BELİRLENDİ. 

DİLEK VE TEMENNİLER BÖLÜMÜNDE, DİVAN BAŞKANI VE ÜYELER VAKIF BAŞKANI VALİ HAKKI TEKE VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDEREK BAŞARILI ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLEDİLER.

TOPLANTININ SONUNDA VAKFIMIZIN KURULUŞUNDAN BUGÜNE KADAR HİZMETİ GEÇEN VE KATKIDA BULUNANLARDAN AHİRETE İRTİHAL EDENLER İLE AKŞEHİR’DE 13 YY DA KURULMUŞ VE BUGÜNE KADAR HAYATİYETİNİ DEVAM ETTİRMİŞ OLAN ŞEYH HACI İBRAHİM SULTAN VAKFININ KURUCUSU VE BU GÜNE KADAR Kİ YÖNETİCİLERİNDEN VEFAT EDENLERİN RUHLARINA FATİHA OKUNARAK TOPLANTI KAPATILDI. 


 

İzmir 2 Caddesi No.44/8 Kızılay Çankaya / ANKARA

Çalışma Saatleri
 • Pzt - Cuma :
  10.00 - 16.00
 • Cmt :
  11.00 - 17.00
 • Pazar :
  Kapalı
 • Resmi Tatiller :
  Kapalı
Üyemiz Olun
Bizi Arayın
0 (312) 419 42 43
Bize Sosyal Medyadan ulaşın